fbpx  
Home » Новини » У Бережанах відкрили пам’ятник Героям Небесної Сотні

У Бережанах відкрили пам’ятник Героям Небесної Сотні

23.11.2018 14:04 Категорія: Новини

У Бережанах відбулося відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні. Він розташований у сквері Устима Голоднюка.

На відкриття історичного монумента прийшли керівники міста та району,священнослужителі та громадськість, повідомляє прес-служба міської ради.

Право відкрити пам’ятник було надано міському голові Володимиру Музичці, батьку Героя України Устима Голоднюка – Володимиру Голоднюку, автору пам’ятника, Почесному громадянину міста та Заслуженому художнику України Олегу Шупляку, активному учаснику Євромайдану у Києві Петру Кузіву.

Священнослужителі освятили пам’ятник, а опісля усі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні покладанням квітів і запалюванням свічок. Опісля звучали пісні та читання авторських віршів.

Організаційний комітет з увіковічнення пам’яті Героїв України – Героїв Майдану та Бережанська міська рада висловлюють подяку за допомогу в облаштуванні скверу та пам’ятника міським комунальнальним підприємствам «Господар» та «Блогоустрій», ВП НУБіП Бережанському агротехнічному інституту, ВП НУБіП Бережанському агротехнічному коледжу, Другому ремонтному заводу, ВЧ А 3200, ВАТ «Бережани район електричних мереж», ТзОВ «Хутір ЛТД», ТзОВ «Технолюкс», ДП «Бережанське лісомисливське господарство», бережанцям Олегу Стрижку, Тарасу Новицькому, Петру Осадці, Володимиру Захарківу, Сергію Потічко, тернополянину Юрію Сидорко.

бережани памятник (2)

бережани памятник (3)

бережани памятник

бережани памятник (4)

 

У Бережанах відкрили пам’ятник Героям Небесної Сотні Reviewed by on . У Бережанах відбулося відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні. Він розташований у сквері Устима Голоднюка. На відкриття історичного монумента прийшли керівни У Бережанах відбулося відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні. Він розташований у сквері Устима Голоднюка. На відкриття історичного монумента прийшли керівни Rating: 0

Додати коментар

scroll to top