fbpx  
Home » Новини » Цього тижня фестиваль “Вставай, Сонце” завітає у Борщів

Цього тижня фестиваль “Вставай, Сонце” завітає у Борщів

23.11.2018 16:55 Категорія: Новини

вставай сонце)Обласний  патріотично-мистецький фестиваль “Вставай, Сонце” цими вихідними завітає у Борщів. Журі визначатиме кращих у пісенних та танцювальних виступах. Окремо змагатимуться дорослі (18-55 років) та діти (7-17 років).

В рамках фестивалю також пройде військовий вишкіл для юнаків та дівчат представниками ГО «Ветерани патріотам» під керівництвом Романа Мельника (Мамонт).

Фестиваль відбудеться в залі Палацу студентів Борщівського агротехнічного коледжу у неділю, 25 листопада. Початок – о 14.00. Вхід – вільний.

Нагадаємо, “Вставай, Сонце” відбувається на підтримку державних ініціатив Президента України Петра Порошенка. Один з його організаторів та ідейних наставників – Андрій Підлужний, талановитий співак, лідер гурту “Нічлава”, а також позаштатний радник голови Тернопільської ОДА з питань культури.

Додамо, що фестиваль стартував ще 6 жовтня. У його рамках вже майже два місяці журі шукає у всіх районах області таланти. Відрадно, що тепер талановиті дітки та дорослі мають можливість продемонструвати свої вміння та отримати стимул для творчого розвитку.

 

Цього тижня фестиваль “Вставай, Сонце” завітає у Борщів Reviewed by on . Обласний  патріотично-мистецький фестиваль "Вставай, Сонце" цими вихідними завітає у Борщів. Журі визначатиме кращих у пісенних та танцювальних виступах. Окремо Обласний  патріотично-мистецький фестиваль "Вставай, Сонце" цими вихідними завітає у Борщів. Журі визначатиме кращих у пісенних та танцювальних виступах. Окремо Rating: 0

Додати коментар

scroll to top