fbpx  
Home » Новини » Тернополяни за рекордний термін підтримали петицію про безкоштовний проїзд школярів

Тернополяни за рекордний термін підтримали петицію про безкоштовний проїзд школярів

15.11.2018 13:39 Категорія: Новини

петиціяВсього за один день нова петиція, зареєстрована на сайті міської ради Тернополя, отримала необхідну кількість голосів.

Йдеться про запровадження безкоштовного проїзду для школярі в у громадському транспорті.

«Зробити проїзд учнів у громадському транспорті безкоштовним. Встановити безкоштовний проїзд для дітей – учнів при умові учнівського квитка або іншого документу, (картки тернополянина) який посвідчує статус школяра. Тобто просто треба показати учнівський квиток. Це право на безкоштовний проїзд діє на автобусних маршрутах крім періоду літніх канікул, в електротранспорті – протягом цілого року», – йдеться у петиції.

Зареєструвала петицію тернополянка Світлана Марущак. За добу ініціатива набрала більше голосів, ніж необхідні та стала рекордною. Зокрема, петицію підтримали 350 голосів із 300 необхідних. А станом на сьогодні за неї проголосували вже 486 тернополян.

Підтримати петицію можна упродовж місяця за цим посилання https://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/1072

Наступним кроком має бути рішення міської ради, чи розглядати петицію на сесії чи ні.

 

петиція

 

Тернополяни за рекордний термін підтримали петицію про безкоштовний проїзд школярів Reviewed by on . Всього за один день нова петиція, зареєстрована на сайті міської ради Тернополя, отримала необхідну кількість голосів. Йдеться про запровадження безкоштовного п Всього за один день нова петиція, зареєстрована на сайті міської ради Тернополя, отримала необхідну кількість голосів. Йдеться про запровадження безкоштовного п Rating: 0

Додати коментар

scroll to top