fbpx  
Home » Новини » Тернопільські студенти зібрали на благодійному ярмарку понад 11 тис. грн.

Тернопільські студенти зібрали на благодійному ярмарку понад 11 тис. грн.

14.11.2018 13:37 Категорія: Новини

Тернопільські студенти зібрали понад 11 тис. грн. (2)Студенти Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі організували та провели благодійний ярмарок для допомоги дітям-сиротам та дітям, чиї батьки загинули в зоні АТО.

За виручені на ньому кошти планують купити навчальне обладнання вихованцям тернопільського дитячого будинку “Малятко” та сім’ї загиблого воїна АТО, повідомили у Міносвіти.

Для проведення ярмарку студенти власноруч приготували різні солодощі – тістечка, пироги, печиво, кекси, пряники з патріотичною символікою тощо. Придбати їх міг кожен охочий. Загалом у межах акції студентам вдалось зібрати понад 11 тис гривень.

Тернопільські студенти зібрали на благодійному ярмарку понад 11 тис. грн. Reviewed by on . Студенти Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі організували та провели благодійний ярмарок для допомоги дітям-сиротам та дітям, чиї батьки заги Студенти Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі організували та провели благодійний ярмарок для допомоги дітям-сиротам та дітям, чиї батьки заги Rating: 0

Додати коментар

scroll to top