fbpx  
Home » Новини » Тернопільські школярі візьмуть участь у наймасовішому спортивному заході України

Тернопільські школярі візьмуть участь у наймасовішому спортивному заході України

29.11.2018 15:44 Категорія: Новини

Cool GamesШкільні колективи Тернопільщини готуються до участі в наймасовішому Всеукраїнському спортивному заході «Cool Games». Він стартує в Києві 1 грудня.

У змаганнях братимуть участь майже 700 учнів з усіх регіонів України. Як повідомили в управлінні освіти і науки ТОДА, нашу область представлятимуть неодноразові переможці та призери обласних етапів всеукраїнського патріотичного спортивно-масового заходу «Козацький Гарт» – команди Тернопільської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №3-гімназія ім. Р.Андріяшика» та Спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці Зборівського району.

Змагання відбуватимуться упродовж  чотирьох днів у 29 різних спортивних локаціях і естафетах для трьох вікових дивізіонів.

 

 

 

 

Тернопільські школярі візьмуть участь у наймасовішому спортивному заході України Reviewed by on . Шкільні колективи Тернопільщини готуються до участі в наймасовішому Всеукраїнському спортивному заході «Cool Games». Він стартує в Києві 1 грудня. У змаганнях б Шкільні колективи Тернопільщини готуються до участі в наймасовішому Всеукраїнському спортивному заході «Cool Games». Він стартує в Києві 1 грудня. У змаганнях б Rating: 0

Додати коментар

scroll to top