fbpx  
Home » Новини » Тернопільські біатлоністи виступлять на першому етапі Кубка світу

Тернопільські біатлоністи виступлять на першому етапі Кубка світу

30.11.2018 16:56 Категорія: Новини

Тернопільські біатлоністиСтартовий етап Кубка світу з біатлону з 2 до 9 грудня триватиме у словенській Поклюці. Біатлоністи відкривають новий змагальний сезон.

Як повідомила прес-служба Федерації України з біатлону, на першому етапі етап Кубку виступатимуть троє тернопільськькиї біатлоністів – Дмитро Підручний, Олена Підгрушна та Анастасія Меркушина. Програму змагань 2 грудня відкриє змішана естафета.

Щодо повного списку учасників збірної України, то серед чоловіків виступатимуть Дмитро Підручний, Артем Прима, Сергій Семенов, Артем Тищенко, Віталій Кільчицький, а серед жінок – Юлія Джима, Віта Семеренко, Валя Семеренко, Анастасія Меркушина, Олена Підгрушна, Юлія Журавок.

 

 

Тернопільські біатлоністи виступлять на першому етапі Кубка світу Reviewed by on . Стартовий етап Кубка світу з біатлону з 2 до 9 грудня триватиме у словенській Поклюці. Біатлоністи відкривають новий змагальний сезон. Як повідомила прес-служба Стартовий етап Кубка світу з біатлону з 2 до 9 грудня триватиме у словенській Поклюці. Біатлоністи відкривають новий змагальний сезон. Як повідомила прес-служба Rating: 0

Додати коментар

scroll to top