fbpx  
Home » Новини » Тернопільщина виконала план військового призову вже на понад 50%

Тернопільщина виконала план військового призову вже на понад 50%

16.11.2018 12:47 Категорія: Новини

арміяУ рамках цьогорічної осінньої призовної кампанії, військові комісаріати Тернопільщини призвали на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань України уже понад 50% із запланованих 510 чоловік.

Про це на брифінгу повідомив військовий комісар Тернопільського облвійськкомату полковник Леонід Нечепорук.

Зокрема, офіцер відзначив, що загалом планується відправити 250 осіб до Збройних Сил, 190 – до національної гвардії, 30 – до державної прикордонної служби і 40 – до державної служби спеціального транспорту.

– Призов виконується. У кращу сторону слід відзначити Тернопільський міський об’єднаний військкомат, Зборівський, Теребовлянський, Бучацький та Збаразький районні військкомати, – наголосив обласний військовий комісар.

Слід відзначити, що тернополян, які призивають на строкову військову службу не відправлятимуть у район проведення операції об’єднаних сил на території Донецької і Луганської областей.

Тернопільщина виконала план військового призову вже на понад 50% Reviewed by on . У рамках цьогорічної осінньої призовної кампанії, військові комісаріати Тернопільщини призвали на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військо У рамках цьогорічної осінньої призовної кампанії, військові комісаріати Тернопільщини призвали на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військо Rating: 0

Додати коментар

scroll to top