fbpx  
Home » Влада » Степан Барна підписав розпорядження про утворення 49-ої Бережанської громади

Степан Барна підписав розпорядження про утворення 49-ої Бережанської громади

01.11.2018 10:30 Категорія: Влада

45066193_1473500562753524_2488084235429085184_nУ нас продовжується формат демократії місцевого самоврядування і децентралізації. Адже минулого тижня я підписав розпорядження про утворення Тернопільської міської об’єднаної територіальної громади, а тепер – про об’єднання села Посухів із містом обласного значення Бережани. Про це зазначив голова облдержадміністрації Степан Барна під час зустрічі з мером Бережан та головою сільської ради Посухова.

«Сьогодні ми започатковуємо процес створення 49-ої об’єднаної територіальної громади в області. А це означає, що понад 58% населення та 47% територій області вже охоплено територіальними громадами. Це громади з новим статусом, можливостями та новою відповідальністю», – наголосив голова ОДА, підписуючи розпорядження про утворення Бережанської ОТГ.

Він також акцентував, що процес децентралізації, який був започаткований Президентом України Петром Порошенком та Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, дає очевидні результати. «Наше завдання підтримувати ініціативи громад і працювати в напрямку створення передумов для їх самореалізації», – додав Степан Барна.

У свою чергу заступник голови ОДА Олег Валов зауважив, що наразі село Посухів, яке об’єднується з Бережанами, є першопрохідцем. «Сподіваюся, що до кінця року до Бережанської ОТГ приєднаються й інші населені пункти відповідно до перспективного плану утворення громад. Адже об’єднання – це не лише спільні бюджет та ресурси, це ще й вирішення спільних проблем», – наголосив Олег Валов.

Про те, що робота у даному напрямі триває, зазначив й мер Бережан Володимир Музичка. А також подякував обласній владі за сприяння й допомогу в об’єднанні.

До слова, впродовж трьох років 42 громади області отримали фінансової підтримки з боку держави у вигляді субвенції на розвиток інфраструктури – понад 300 млн. грн. Окремою складовою є також кошти міжнародної технічної допомоги, яких за три роки вдалося залучити 194 млн. грн.

Степан Барна підписав розпорядження про утворення 49-ої Бережанської громади Reviewed by on . У нас продовжується формат демократії місцевого самоврядування і децентралізації. Адже минулого тижня я підписав розпорядження про утворення Тернопільської місь У нас продовжується формат демократії місцевого самоврядування і децентралізації. Адже минулого тижня я підписав розпорядження про утворення Тернопільської місь Rating: 0

Додати коментар

scroll to top