fbpx  
Home » Новини » Сергій Притула витратив гонорар на апарат для реабілітації діток з ДЦП на Тернопільщині

Сергій Притула витратив гонорар на апарат для реабілітації діток з ДЦП на Тернопільщині

19.11.2018 15:35 Категорія: Новини

притулаТворці стрічки “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила” не лише створили якісну анімацію, захоплюючий сюжет, але і зібрали майже увесь український шоубіз для дубляжу мультфільму.

Серед зірок, які приєдналися до озвучування героїв : Надя Дорофєєва, Позитив, Сергій Притула, Маша Ефросинина, MONATIK, Юрий Горбунов і навіть український боксер-чемпіон Олександр Усик.

“Мультфільм мені подобається і за сюжетом, і за якістю продукту. Радій, що в Україні спромоглися на анімацію, що не поступається Голлівудським аналогам, – говорить tv.ua Сергій Притула. Його голосом заговорив персонаж анімаційної стрічки – кращий друг головного героя Нестор. – Мій герой подобається мені більше, аніж Руслан. Тій стабільно позитивний. А у Нестора відбуваються потужні зміни по ходу розвитку подій у мультику. Зі слабкодухого, боязкого та хитрого афериста він перетворюється на хорошого друга та переборює свої негативні риси”.

Гонорари від дубляжу мультфільмів Сергій Притула традиційно відправляє на добродійність. Винагорода за роботу над дубляжем Нестора з “Вкраденої принцеси” теж пішла на добрі справи.

- За гонорар придбав апарат “Павук”, який використовують для реабілітації діток з ДЦП в одному з райцентрів на Тернопільщині, – говорить Сергій. – А того, що залишилося, вистачило на сто комплектів рушників – звичайних для рук та великих, “банних”. Сморід пішли у дитбудинок на Одещині.

 

 

Сергій Притула витратив гонорар на апарат для реабілітації діток з ДЦП на Тернопільщині Reviewed by on . Творці стрічки "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" не лише створили якісну анімацію, захоплюючий сюжет, але і зібрали майже увесь український шоубіз для дубл Творці стрічки "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" не лише створили якісну анімацію, захоплюючий сюжет, але і зібрали майже увесь український шоубіз для дубл Rating: 0

Додати коментар

scroll to top