fbpx  
Home » Новини » Серед полонених моряків жителів Тернопільщини немає

Серед полонених моряків жителів Тернопільщини немає

28.11.2018 17:06 Категорія: Новини

захоплені морякиСеред полонених моряків, які захопила РФ, жителів Тернопільщини немає.

Про це повідомили під час спільного брифінгу голови ТОДА Степана Барни та в. о. обласного військового комісара Олександра Скумбрія.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру “Яни Капу” і двом катерам “Бердянськ” і “Нікополь”, які здійснювали плановий перехід з порту Одеси в порт Маріуполь.

У командуванні ВМС підкреслили, що про намір здійснювати перехід заздалегідь була поінформована російська сторона відповідно до міжнародних норм з метою забезпечення безпеки судноплавства. Російський прикордонний корабель “Дон” протаранив український рейдовий буксир, у результаті чого він був зруйнований.

Крім того, при виході з Керченської протоки російські кораблі відкрили прицільний вогонь по українських кораблях, які вже поверталися до Одеси, так і не отримавши інформації про можливість проходження через протоку. Шістьох українських військовослужбовців поранено. У полон було захоплено 24 українських військовослужбовці. 27 листопада в «судах» Криму почали обирати запобіжний захід для взятих у полон українських моряків. 28 листопада так званий “суд” в окупованому Криму обрав запобіжний захід взятому в полон командиру українського буксира “Яни Капу” Олегу Мельничуку. Усіх українів арештували на 2 місяці.

 

 

 

 

Серед полонених моряків жителів Тернопільщини немає Reviewed by on . Серед полонених моряків, які захопила РФ, жителів Тернопільщини немає. Про це повідомили під час спільного брифінгу голови ТОДА Степана Барни та в. о. обласного Серед полонених моряків, які захопила РФ, жителів Тернопільщини немає. Про це повідомили під час спільного брифінгу голови ТОДА Степана Барни та в. о. обласного Rating: 0

Додати коментар

scroll to top