fbpx  
Home » Новини » Ще одна громада на Тернопільщині отримала новий футбольний майданчик

Ще одна громада на Тернопільщині отримала новий футбольний майданчик

21.11.2018 11:05 Категорія: Новини

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВідбулося урочисте відкриття футбольного поля зі штучним покриттям у с.Коцюбинці.

Даний проект реалізовано у рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» за умови співфінансування державних та місцевих коштів – 745,206 тис. грн. і  754,130 тис. грн. відповідно.

Завдяки констуктивним відносинам між усіма рівнями влади Коцюбинецька об’єднана територіальна громада сьогодні має спортивний майданчик для проведення футбольних турнірів, повідомили на сайті Гусятинської РДА.

До слова, це вже десяте футбольне поле, яке цьогоріч з’явилося на теренах області. Подібний майданчик нещодавно урочисто відкрили у селі Баворів Великогаївської ОТГ.

коцюбинці спортмайданчик

Ще одна громада на Тернопільщині отримала новий футбольний майданчик Reviewed by on . Відбулося урочисте відкриття футбольного поля зі штучним покриттям у с.Коцюбинці. Даний проект реалізовано у рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних п Відбулося урочисте відкриття футбольного поля зі штучним покриттям у с.Коцюбинці. Даний проект реалізовано у рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних п Rating: 0

Додати коментар

scroll to top