fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині очікується рекордний показник урожайності зерна

На Тернопільщині очікується рекордний показник урожайності зерна

17.11.2018 11:00 Категорія: Новини

зерноЦьогоріч в області очікується рекордний показник урожайності зерна. Про це повідомив в. о. директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської  облдержадміністрації Володимир Стахів.

«Не зважаючи на посушливу весняну кампанію та складні кліматичні умови, обсяги виробництва сільськогосподарської продукції — нарощуються. За підсумками 10-ти місяців, приріст виробництва внутрішнього валового продукту (ВВП) сільськогосподарської продукції становить 5,4 %. Урожайність 55 центнерів з кожного гектару — доволі хороший показник. В поточному році аграрії області вироблять 2,5-2,6 млн т валового збору зернових культур», — зазначив Володимир Стахів.

Станом на 1 листопада, аграріями області вироблено ВВП на суму 8,3 млрд грн або 426 млн грн плюс до показників попереднього року, наголосив Володимир Стахів.  За його словами, є можливість вийти на показники базового 1990 року, коли виробництво аграрної продукції в області становило 9,5 млрд грн ВВП. Таким результатам, насамперед, сприяє модернізація виробництва, а також впровадження нових технологій вирощування сільськогосподарської продукції, зазначає прес-служба ОДА.

У той же час завершується збір кукурудзи та цукрових буряків.  Останніх зібрано 1,5 млн т, з яких вироблено понад 150 тис. т цукру. В поточному році також спостерігається й рекордний вал ріпаку — понад 200 тис. т.

На Тернопільщині очікується рекордний показник урожайності зерна Reviewed by on . Цьогоріч в області очікується рекордний показник урожайності зерна. Про це повідомив в. о. директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської  облд Цьогоріч в області очікується рекордний показник урожайності зерна. Про це повідомив в. о. директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської  облд Rating: 0

Додати коментар

scroll to top