fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині відновлять дамбу та міст через річку Нічлава

На Тернопільщині відновлять дамбу та міст через річку Нічлава

21.11.2018 15:33 Категорія: Новини

дамбаУ Копичинцях Гусятинського району триває капітальний ремонт шлюза-регулятора та проїжджої частини моста через річку Нічлава. На якому етапі ремонтні роботи ознайомився голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час робочої поїздки на Гусятинщину.

«Проект почали реалізувати минулого року за рахунок державної субвенції та коштів, виділених з місцевого бюджету. Вартість усіх робіт становитиме близько 2 мільйонів гривень. Завершити проект плануємо до кінця року», – зазначив Степан Барна.

Також,як повідомили у прес-службі РДА, щоб покращити санітарний стан і підтримати сприятливий гідрологічний режим річки Нічлава, цьогоріч розпочали капітальний ремонт-розчистку ложа ставу. Вартість проекту – більше 1 мільйона гривень за кошти з місцевого бюджету та державної субвенції.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

На Тернопільщині відновлять дамбу та міст через річку Нічлава Reviewed by on . У Копичинцях Гусятинського району триває капітальний ремонт шлюза-регулятора та проїжджої частини моста через річку Нічлава. На якому етапі ремонтні роботи озна У Копичинцях Гусятинського району триває капітальний ремонт шлюза-регулятора та проїжджої частини моста через річку Нічлава. На якому етапі ремонтні роботи озна Rating: 0

Додати коментар

scroll to top