Home » ­ » На Тернопільщині утворено найбільшу ОТГ України навколо обласного центру

На Тернопільщині утворено найбільшу ОТГ України навколо обласного центру

15.11.2018 16:20 Категорія: ­ Влада Новини

отгТернопільська міська рада прийняла рішення про добровільне приєднання чотирьох сільських територіальних громад – Курівецької, Малашовецької, Чернихівської та Кобзарівської до територіальної громади обласного центру та міста обласного значення Тернопіль.

Отже, Тернопіль пройшов всі етапи та завершив процедуру приєднання відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Тернопіль – третій обласний центр в Україні, який утворив ОТГ.

Кілька тижнів тому голова ТОДА Степан Барна підписав розпорядження про надання висновку щодо відповідності створення Тернопільської ОТГ українському законодавству та Конституції України.

А 14 листопада Тернопільська міська рада на сесії прийнято остаточне рішення про створення Тернопільської об’єднаної територіальної громади. Таким чином, Тернопіль став третім обласним центром, який створив об’єднану територіальну громаду. До складу об’єднаної громади увійшло п’ять сільських рад та загалом 8 сіл.

Зокрема, у рішенні йдеться про про добровільне приєднання Курівецької (с. Курівці), Малашовецької (с.Малашівці та с.Іванківці), Черняхівської (с.Чернихів, с.Глядки, с.Плесківці) та Кобзарівської (с.Кобзарівка і с.Вертелка) сільських рад до Тернопільської міської територіальної громади.

Додамо, що на сьогодні це найбільша кількість громад в Україні, які утворили ОТГ навколо обласного центру.

На Тернопільщині утворено найбільшу ОТГ України навколо обласного центру Reviewed by on . Тернопільська міська рада прийняла рішення про добровільне приєднання чотирьох сільських територіальних громад – Курівецької, Малашовецької, Чернихівської та Ко Тернопільська міська рада прийняла рішення про добровільне приєднання чотирьох сільських територіальних громад – Курівецької, Малашовецької, Чернихівської та Ко Rating: 0

Додати коментар

scroll to top