fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині розпочався прем’єрний показ кінострічки «Позивний «Бандерас»

На Тернопільщині розпочався прем’єрний показ кінострічки «Позивний «Бандерас»

28.11.2018 15:44 Категорія: Новини

Позивний «БандерасПрем’єрний показ кінострічки «Позивний «Бандерас» розпочався із Тернополя. За словами керівника комунального підприємства обласної ради «Фірма «Кінодністер» Степана Градового, фільм демонструватиметься також в районах області, ОТГ, а також у навчальних закладах безкоштовно. Триватиме демонстрація до 5 грудня.

Фільм «Позивний Бандерас» – український повнометражний військовий детективний фільм режисера Зази Буадзе. Сценарій стрічки, написаний Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим, має в основі щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО. Стрічка розповідає про героїчне виконання важкого, ризикованого завдання українськими військовими. Цінно ще й те, що в епізодичних ролях знімалися справжні військові Збройних сил України, які брали участь у антитерористичних діях на Донбасі, повідомили на сайті обласної ради.

Вихід у світ фільму ще одного українського фільму «Позивний Бандерас» наглядно ілюструє відродження вітчизняного кіно. Особливо цінним є показ через кіно героїчних та драматичних подій новітньої історії України. Виховуватись на них будуть нинішні та майбутні покоління.

Позивний «Бандерас (2)

На Тернопільщині розпочався прем’єрний показ кінострічки «Позивний «Бандерас» Reviewed by on . Прем’єрний показ кінострічки «Позивний «Бандерас» розпочався із Тернополя. За словами керівника комунального підприємства обласної ради «Фірма «Кінодністер» Сте Прем’єрний показ кінострічки «Позивний «Бандерас» розпочався із Тернополя. За словами керівника комунального підприємства обласної ради «Фірма «Кінодністер» Сте Rating: 0

Додати коментар

scroll to top