fbpx  
Home » Влада » Леся Голик вдруге очолила Молодіжну міську раду

Леся Голик вдруге очолила Молодіжну міську раду

01.11.2018 10:53 Категорія: Влада

vibori-mmr-6-31-10-201830 жовтня в сесійній залі Тернопільської міської ради відбулася сесія Молодіжної міської ради з питань звітування діючого голови та обранням нового молодіжного міського голови Тернополя, заступників та членів прес-центру.

В результаті голосування присутніх, вдруге перемогу на посаду молодіжного мера Тернополя здобула голова Тернопільської міської організації Спілки Української Молоді в Україні Леся Голик.

Підтримав і привітав з повторним обранням Лесю Голик і очільник Тернополя Сергій Надал, який побажав їй активної роботи, наснаги і подальших успіхів у розбудові молодіжної політики Тернополя.

Довідка: Молодіжна міська рада є консультативно-дорадчим органом Тернопільської міської ради та її виконавчого комітету з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії міської ради та її виконавчих органів і молоді міста Тернополя, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, які впливають на життя молоді та її участь в усіх сферах життя суспільства в місті.

Леся Голик вдруге очолила Молодіжну міську раду Reviewed by on . 30 жовтня в сесійній залі Тернопільської міської ради відбулася сесія Молодіжної міської ради з питань звітування діючого голови та обранням нового молодіжного 30 жовтня в сесійній залі Тернопільської міської ради відбулася сесія Молодіжної міської ради з питань звітування діючого голови та обранням нового молодіжного Rating: 0

Додати коментар

scroll to top