fbpx  
Home » Влада » Тернопільський нардеп обурений рейтингами

Тернопільський нардеп обурений рейтингами

29.03.2015 18:42 Категорія: Влада

962977Дії Президента не схвалює 58% українців, а прем’єр-міністра — 68%. Найбільше громадяни довіряють Церкві (62%), армії (57%) та громадським і волонтерським організаціям (відповідно 57% та 34%).

Такими є результати всеукраїнського опитування, оприлюдненого компанією соціологічних і маркетингових досліджень “Research & Branding Group” . Проводилось воно із 6 по 16 березня в усіх регіонах України (за винятком Донецької та Луганської областей, Севастополя та АР Криму).

Згідно з його результатами, 48% респондентів переконані, що ситуація в державі розвивається в неправильному напрямку, 8% – що в правильному і 44% – в чомусь в правильному, а в чомусь — ні.

Політичну ситуацію в країні нестабільною назвали 79% респондентів, стабільною — 5%.

Не довіряє політичним партіям 81% потенційних виборців.

Найбільше прихильників все ж у “Блоку Петра Порошенка” (13,2 %), трохи менше в “Самопомочі”(8%), далі — Радикальна партія О. Ляшка (5, 7%), ВО “Батьківщина” (5, 6%), “Опозиційний блок” (5, 3%), “Правий сектор” (4, 4%), ВО “Свобода” (2, 7%). Найменше прихильників — у “Народного фронту” (2, 55).

Що ж до рейтингів політиків, то найвищий поки що в Президента (19, 2%), а найнижчий – в Арсенія Яценюка -1,7%.

Результати опитування, схоже, не на жарт розсердили екс-мера Тернополя, “народнофронтівця”, нардепа Романа Заставного.

“Це цинічно, я вважаю, коли країна в стані війни та економічної кризи, думати про рейтинги, а не державу, – наголосив він у коментарі газеті “Наш день” - Нелогічно, як мінімум, витрачати гроші на підтасовані соціологічні дослідження. Краще б замовники рейтингу допомогли цими коштами престарілій людині, або військовим на Сході, які потребують підтримки”.

Джерело: topnews.in.ua

Тернопільський нардеп обурений рейтингами Reviewed by on . Дії Президента не схвалює 58% українців, а прем'єр-міністра — 68%. Найбільше громадяни довіряють Церкві (62%), армії (57%) та громадським і волонтерським органі Дії Президента не схвалює 58% українців, а прем'єр-міністра — 68%. Найбільше громадяни довіряють Церкві (62%), армії (57%) та громадським і волонтерським органі Rating: 0

Додати коментар

scroll to top