fbpx  
Home » Влада » Олександр Смик очолив комісію з питань захисту прав дитини

Олександр Смик очолив комісію з питань захисту прав дитини

29.03.2015 13:29 Категорія: Влада

semyaПри виконавчому комітеті Тернопільської міської ради створено комісію з питань захисту прав дитини.

Вона є консультативно-дорадчим органом мерії та створена з метою сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

До її складу входять, на громадських засадах, представники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення, представник управління освіти та науки, заступники керівників територіальних органів МВС та Мін’юсту, а також працівник служби у справах неповнолітінх та дітей, який виконує обов’язки секретаря комісії та юрисконсульт служби у справах неповнолітінх та дітей.

Очолити роботу комісії доручено заступнику міського голови Олександру Смику.

Джерело: Тернополяни

Олександр Смик очолив комісію з питань захисту прав дитини Reviewed by on . При виконавчому комітеті Тернопільської міської ради створено комісію з питань захисту прав дитини. Вона є консультативно-дорадчим органом мерії та створена з м При виконавчому комітеті Тернопільської міської ради створено комісію з питань захисту прав дитини. Вона є консультативно-дорадчим органом мерії та створена з м Rating: 0

Додати коментар

scroll to top