fbpx  
Home » Кримінал » Невідомі, розбивши скло автомобіля, викрали з салону рюкзак з грошима

Невідомі, розбивши скло автомобіля, викрали з салону рюкзак з грошима

31.03.2015 15:41 Категорія: Кримінал

6У вівторок, 31 березня, близько дев’ятої години, у Тернополі на вулиці Степана Будного невідомі, розбивши скло автомобіля Мітсубісі, що належить 46-річному підприємцю з Тернополя, викрали з салону рюкзак з грошима. Потерпілий повідомив про випадок правоохоронцям.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Міліціонери оглянули місце події. Неподалік виявили автомобіль «Москвич», на якому, ймовірно, пересувалися нападники.

На даний час правоохоронці вживають заходів для встановлення підозрюваних осіб, а також звертаються до усіх, хто що-небудь знає про дану подію чи був її свідком, телефонувати на лінію “102″.

Невідомі, розбивши скло автомобіля, викрали з салону рюкзак з грошима Reviewed by on . У вівторок, 31 березня, близько дев’ятої години, у Тернополі на вулиці Степана Будного невідомі, розбивши скло автомобіля Мітсубісі, що належить 46-річному підп У вівторок, 31 березня, близько дев’ятої години, у Тернополі на вулиці Степана Будного невідомі, розбивши скло автомобіля Мітсубісі, що належить 46-річному підп Rating: 0

Додати коментар

scroll to top