fbpx  
Home » Влада » Кому Крисак віддав майже 200 гектарів під аеропортом

Кому Крисак віддав майже 200 гектарів під аеропортом

29.03.2015 11:33 Категорія: Влада

76898Ділянку площею 169,85 га на території Смиковецької сільради віддають КП «Тернопільавіаавтотранс». Відповідне розпорядження підписав 23 березня в. о. голови Тернопільської обладміністрації Іван Крисак.

Землю обласному комунальному підприємству нададуть у постійне користування «для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту», йдеться у розпорядженні. Наразі йдеться про дозвіл на розроблення проекту землеустрою.

- Це землі транспорту й про інакше їх використання у жодному випадку не йдеться, – прокоментував для 20minut.ua Іван Крисак. – Земля була і залишиться у комунальній власності. Дозвіл на розроблення проекту землеустрою пов’язаний у першу чергу із пошуками інвестора. Адже інвестори запитують передусім про статус землі і далі – про майно.

Пошуки інвестора для відродження аеропорту тривають, каже пан Крисак.

- «Ходаків» багато, але готових вкласти в аеропорт, скажімо, мільйон, поки немає, – продовжує він. – Втративши аеропорт, ми втратимо можливості стати центром інвестицій.

Джерело: За Збручем

Кому Крисак віддав майже 200 гектарів під аеропортом Reviewed by on . Ділянку площею 169,85 га на території Смиковецької сільради віддають КП «Тернопільавіаавтотранс». Відповідне розпорядження підписав 23 березня в. о. голови Терн Ділянку площею 169,85 га на території Смиковецької сільради віддають КП «Тернопільавіаавтотранс». Відповідне розпорядження підписав 23 березня в. о. голови Терн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top