fbpx  
Home » Влада » Голова облради купив авто за 2 мільйони?

Голова облради купив авто за 2 мільйони?

29.03.2015 13:46 Категорія: Влада

IMG_2607Читачі надіслали на сайт Погляд цікаві світлини автомобіля, в якому вони помітили голову Тернопільської обласної ради Василя Хомінця з сином.

За їхньою інформацією, поважне сімейство приїхало на авто на змагання, які проходили минулими вихідними. А саме на Кубок України з фрі-файту, яке проходить  у спортивному залі третьої школи, що знаходиться по вулиці Грушевського.

Автомобіль Lexus RX є не з дешевих і 2015 року випуску вартує близько 2 мільйонів гривень. А згідно декларації, поданої головою облради, за 2013 рік його сім’я заробила трішки більше 500 тисяч грн., зокрема, сам чиновник – 180 000 грн.  Автомобіля на той час у них не було.

lex

0002

Джерело: Погляд

Голова облради купив авто за 2 мільйони? Reviewed by on . Читачі надіслали на сайт Погляд цікаві світлини автомобіля, в якому вони помітили голову Тернопільської обласної ради Василя Хомінця з сином. За їхньою інформац Читачі надіслали на сайт Погляд цікаві світлини автомобіля, в якому вони помітили голову Тернопільської обласної ради Василя Хомінця з сином. За їхньою інформац Rating: 0

Додати коментар

scroll to top