fbpx  
Home » Новини » Екстрим-парк у Тернополі планують відкрити до Дня молоді

Екстрим-парк у Тернополі планують відкрити до Дня молоді

28.03.2015 08:02 Категорія: Новини

65385Міський голова Сергій Надал зустрівся з місцевими представниками екстремальних видів спорту, щоб обговорити розміщення та облаштування екстрим-парку у Тернополі. Під час зустрічі було спільно вирішено, що екстрим-парк буде споруджений не на бульварі Куліша, як планувалося раніше, а у центральній частині міста – у парку «Топільче».

«Ініціатором зустрічі з представниками екстремальних видів спорту виступила міська рада, адже ми хотіли почути думки місцевих скейтерів, ролерів та інших спортсменів щодо облаштування екстрим-парку в нашому місті, – розповідає Сергій Надал. – Представники цих спортивних спільнот висловили думку, що облаштовувати екстрим-парк на бульварі Куліша буде недоцільно, адже їм буде незручно добиратися на БАМ, окрім того вони попросили розмістити екстрим-парк не у спальному районі, а у іншому тихому районі або у парковій зоні».

Міська рада запропонувала спортсменам облаштувати спортивне містечко неподалік «Орнави» у парку «Топільче». Представники екстрим-спільнот погодилися на дану пропозицію.

За словами міського голови, наразі розпочалася робота щодо переоформлення необхідної документації на спорудження екстрим-парку і після цього працівники приступлять до виконання усіх робіт, зокрема й облаштування спеціальних конструкцій. Усі роботи планують остаточно виконати до Дня міста, проте можливо відкривати екстрим-парк будуть швидше – до Дня молоді.

Екстрим-парк у Тернополі планують відкрити до Дня молоді Reviewed by on . Міський голова Сергій Надал зустрівся з місцевими представниками екстремальних видів спорту, щоб обговорити розміщення та облаштування екстрим-парку у Тернополі Міський голова Сергій Надал зустрівся з місцевими представниками екстремальних видів спорту, щоб обговорити розміщення та облаштування екстрим-парку у Тернополі Rating: 0

Додати коментар

scroll to top