fbpx  
Home » Кримінал » Двоє жителів Тернополя, обвинувачувані у співпраці з терористами, продовжують перебувати під вартою

Двоє жителів Тернополя, обвинувачувані у співпраці з терористами, продовжують перебувати під вартою

28.03.2015 10:18 Категорія: Кримінал

77028Інформація, опублікована на одному з місцевих інтернет-видань про те, що двох братів, які займалися вербуванням найманців для ведення бойових дій на стороні ДНР та ЛНР відпустили під рекордну заставу у 900 тис. гривень, не відповідає дійсності.

Повідомляємо, що на даний час триває судовий розгляд кримінального провадження стосовно вищазазначених осіб за фактами вербування ними громадян України для участі у бойових діях на боці терористичних організацій, державної зради, фінансуванню тероризму та інших злочинів.

Під час досудового розслідування суд обрав двом обвинуваченим запобіжний захід у виді тримання під вартою. На даний час вони продовжують утримуватися під вартою.
Разом з тим, законодавцем доповнено статтю 176 КПК України частиною 5, згідно з якою до осіб, яким інкриміновані злочини пов’язані з сепаратизмом, не можуть бути застосовані інші запобіжні заходи, окрім тримання під вартою.

25 березня 2015 року суд продовжив двом обвинуваченим строк тримання під вартою ще на 2 місяці.

Двоє жителів Тернополя, обвинувачувані у співпраці з терористами, продовжують перебувати під вартою Reviewed by on . Інформація, опублікована на одному з місцевих інтернет-видань про те, що двох братів, які займалися вербуванням найманців для ведення бойових дій на стороні ДНР Інформація, опублікована на одному з місцевих інтернет-видань про те, що двох братів, які займалися вербуванням найманців для ведення бойових дій на стороні ДНР Rating: 0

Додати коментар

scroll to top